Металопластикові вікна Черкаси

У невеличкій Золотоноші є більш ніж 1,5 десятка точок, де пропонують встановлення вікон. А підприємств із виготовлення дерев’яних вікон лише одне чи два. Хоча частина золотонісців традиційно надають перевагу дерев’яним вікнам, або металопластиковим вікнам з Черкас.

Увага! Орієнтовні ціни наведені у таблиці
пройдіть за посиланням FING«ЦІНИ НА ВІКНА»

Жителі Микола і Тетяна недавно міняли вікна в своєму просторому двоповерховому котеджі, і вирішили знову поставити дерев’яні, бо вони, мовляв, екологічно чисті.

До того ж Микола Геннадійович дуже шанує дуба, і підвіконня та шалівки замовив саме нього. Тим часом Тетяна Іванівна почула від знайомої, що після того, як поставили пластикові вікна, перестали рости квіти на підвіконнях. Тому на сімейній раді за дубові пані Тетяна голосувала обома руками.

Золотоніщанин Володимир, спеціаліст із виготовлення віконних блоків, дверей та інших столярних виробів, заявляє, що на за яких умов не хотів би ставити в себе металопластикові вікна. Вони, мовляв, можуть виділяти летучі речовини, вдихання яких може спричинити різні хвороби, навіть онкологічні. Дерев’яні ж – природні, вони «дихають» і в кімнатах не бувають вологі стіни, не псується майно.

Виготовляють нині й дерев’яні вікна зі склопакетами. Але коштують вони мало не вдвічі дорожче ніж Металопластикові вікна Черкаси. До того ж, якщо не дотримуватися технології, дерево може повести, склопакет втрачає герметичність, а значить, пропускатиме холод. Уникнути цього можна лише в разі якщо рама клеїться з окремих шматочків, але такого практично ніхто не робить.